وجود درزهای انبساط و انقطاع علی الخصوص در ساختمانهای با ابعاد بزرگ، امری اجتناب نا پذیر است و چگونگی پوشش این درزها به نحوی که در عین حال که از لحاظ سازه ای و دوام دراز مدت دارای عملکرد مطلوب است، از نقطه نظر زیبایی نیز مورد تایید واقع گردد همواره از دغدغه های طراحان و مهندسین و مجریان این نوع پروژه ها بوده است.

همیشه در طول عمر صنعتی شدن ساختمان سازی آنقدر که به جزئیات دیگر توجه شده است به این قسمت مهم توجه لازم  معطوف نشده و این موضوع همواره بعنوان یک نقطه ضعف در پروژه ها به چشم آمده است.

اینک حاصل زحمات و تجربیات تکنولوژی و فن آوری برتر کشور آلمان توسط شرکت MIGUA با بیش از 95 سال سابقه تولید و 600 پروفیل از پیش طراحی شده برای موقعیتها و کاربردهای مختلف، بصورت آماده در اختیار مهندسان و دست اندرکاران صنعت ساختمان قرار می گیرد. همچنین تیم طراحی و فنی قوی (R&D) شرکت MIGUA  برای هر وضعیت جدید و متفاوتی بدون دریافت هزینه اضافی آماده پشتیبانی و خلق دتایلهای مناسب و مورد نیاز پروژه ها می باشد. بنابراین دیگر نگران این بخش مهم چه از لحاظ فنی و عملکرد و چه از لحاظ زیبایی در مجاورت با پوشش نهایی نباشیم و تنها با مراجعه به مشخصات محصولات MIGUA و مشاوره با کارشناسان این شرکت، راه حل را ساده و آسان، انتخاب و  پوشش درزها را با کیفیت بالا و به موقع اجرا نمائیم.

پروفیل های MIGUA با بالاترین استانداردهای کیفی و ایمنی، تاکنون در پروژه های ساختمانی بسیاری مانند فرودگاهها، ایستگاههای مترو و قطارهای بین شهری، کارخانجات صنعتی، پارکینگ های طبقاتی، مراکز خرید، نمایشگاهها، بیمارستان ها و مراکز درمانی در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار گرفته اند.

    • نام محصول: پروفیل های پوشش درزهای انبساط و انقطاع
    • دسته بندی: مصالح ساختمان
    • کشور/کمپانی تولیدکننده: آلمان/ MIGUA