امروزه تغییر و تحول در صنعت ساختمان همانند سایر صنایع به سرعت و با مهارت در حال وقوع است و مهندسان و دست اندرکاران بعنوان پیشاهنگان و مدعیان این صنعت متعهد به شناخت صحیح و کاربرد محصولات با کیفیت مطلوب و همگام با تکنولوژی روز دنیا میباشند.

پانلهای تمام رنگی و با ابعاد بزرگ و ضخامت کم SWISSPEARL که به سهولت به اندازه ها و اشکال مختلف قابل بریدن هستند سالهاست در بیش از 70 کشور دنیا اعم از کشورهای بنام اروپایی و آمریکا بعنوان المانهای مدرن در نماهای داخلی و خارجی ساختمان ها توسط معتبرترین آرشیتکتها، مهندسان و کارفرمایان مورد استفاده قرار میگیرند. وجود نمونه های شاخص اجرا شده در سطح بین المللی حاکی از اعتماد مشتریان و حسن اعتبار محصولات SWISSPEARL در طی دهه های اخیر می باشد. این پانل ها تا کنون در نماهای داخلی و خارجی پروژه های متنوعی در سرتاسر دنیا از جمله ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری، هتل، آموزشی، فرهنگی،صنعتی، بیمارستانها، مراکز خرید، ایستگاه های مترو و قطارهای بین شهری، فرودگاه ها، نمایشگاه ها مورد استفاده قرار گرفته اند.

پاره ای از ویژگی ها و مزایای کلی محصول به قرار زیر است:

 1. زیبایی مثال زدنی و تنوع رنگ فوق العاده و نامحدود و ماندگاری آن
 2. ابعاد بزرگ این پانلها (طول 3/04 و 2/50 متر، عرض 1/22 و 0/92 متر، ضخامت 8 و 12 میلیمتر در مدل LARGO) و سهولت برش آنها به ابعاد و اشکال هندسی مختلف، دست طراح را برای خلق اثری منحصر به فرد باز می گذارد. همچنین این پانلها بصورت نواری (مدل LINEARIS) با طولهای 2/50 و 1/50 و عرض های 0/15 و 0/30 متر با ضخامت 8 میلیمتر نیز قابل ارائه میباشند.
 3. این پانلها در هفت تیپ اصلی CARAT (رنگهای مات)، REFLEX (تیره و روشن شدن رنگ پانل با تغییر زاویه تابش نور خورشید در طی روز و یا تغیر زاویه دید بیننده)، AVERA (دارای بافت و طرح)، SANDBLASTED (رویه ناصاف) ، KANDOR (رویه دانه ای ریز) و ZENOR (رویه مات و صاف) ، همچنین به صورت سه بعدی 3D (با طرحهای کاملا خاص) ارائه می شوند.
 4. مقاوم در برابر حریق و غیر قابل اشتعال (دارای کد A2-s1, d0 بر اساس استانداردEN 13501-1)
 5. مقاوم در مقابل شرایط گوناگون آب و هوایی و تغییرات جوی و بارانهای اسیدی
 6. طول عمر بسیار بالا (بیش از 40 سال) که پروژه های اجرا شده موجود در سطح بین المللی(علاوه بر نتایج متعدد آزمایشات استاندارد انجام شده توسط موسسات معتبر) موید آن است.
 7. سبکی و وزن بسیار پایین نسبت به نماهای رایج
 8. مقاوم در برابر UV
 9. قابلیت انحنا پانلهای مسطح به شعاع حداقل 16 متر و همچنین تولید سفارش پانل به صورت قوسی شکل به هر شعاع دلخواه
 10. قابلیت استفاده از پانلهای سه بعدی (3D) در نما جهت خلق آثار منحصر بفرد و ویژه
 11. امکان سوراخکاری (PERFORATION) و حکاکی (ENGRAVING) جهت ایجاد طرحهای خلاقانه و منحصر به فرد
 12. قابل استفاده در دماهای محیطی از 40- تا 80+ درجه سانتیگراد
 13. اجرای نما بصورت خشک (بدون ملات) و سیستم تهویه طبیعی از پشت (REAR VENTILATED FACADE) و در نتیجه صرفه جویی میانگین 20 درصدی در مصرف انرژی در زمان بهره برداری از ساختمان
 14. کاهش وزن المانهای سازه ای به دلیل اجرای سیستم خشک و سبکی پانل ها
 15. با توجه به طبقه بندی این محصول از لحاظ ضوابط زیست محیطی به عنوان محصول سبز
  (GREEN PRODUCT)، تاکنون پروژه های بسیاری موفق به اخذ گواهینامه LEED آمریکا مرتبط با بحث ساختمانهای پایدار(SUSTAINABLE BUILDINGS) شده اند.
 16. سرعت نصب بالا
 17. گارانتی 10 ساله محصول از نقطه نظر عملکرد، توسط SWISSPEARL
   • نام محصول: قطعات فایبر سمنت
   • مورد مصرف : نماسازی خارجی و داخلی انواع ساختمان
   • دسته بندی: مصالح نما
   • کشور/کمپانی تولیدکننده: سوئیس/ سوئیس پرل (SWISSPEARL)
   • تنوع رنگ: نامحدود